neznaboh

Pokud si budu platit 2 a více pojištění řekněme na úraz, dostanu pak od každé pojišťovny zvlášť plnění?

Pokud si budu platit 2 a více pojištění řekněme na úraz, dostanu pak od každé pojišťovny zvlášť plnění za 1 úraz nebo ne?

Nejlepší odpověď
Smlouvyzdarm

Platíš dvě pojistky dostaneš plnění od obou pojišťoven.....

Další odpovědi
autacek

Záleží o jaké náhradě mluvíš. Jestli o náhradě léčebných výloh, tak ne, ty budou proplaceny pouze jednou. Pokud mluvíš o náhradě za trvalou újmu na zdraví či životě, tak tam bys měl nárok čerpat z každé pojistky zvlášť.

Arne1

V tomto případě ano.
Pokud by sis dvakrát pojistil barák nebo auto, tak by se ty pojišťovny o plnění podělily – do výše škody kterou jsi utrpěl.

Mc Merkurion

… ne, již se to tady jednou probíralo … ale nevim kde a kdy, a je mi to taky divný …