zjentek

Pokud se Ukrajině v bojích tak daří, jak nám servírují naše masmédia, neměla by se pokusit získat zpět „svůj“ Krym?

Já tedy nejsem žádný vojenský stratég, ale… Víte jak to myslím- dvě mouchy jednou ranou.

Vždyť ten Putin už je tak vyčerpaný, nemocný z toho všeho, ztrácí sílu, borák neví co dělá, Rusko mu jde pod rukama do kopru, úroveň S. Koreji, že ano, co na tom, že na Sibiři má jen ve dřevě víc energie než celý západ v jádru, prostě je k.o. tak si jej podle toho patřičně vykreslíme a třeba se nám vrátí i dávno zapomenutá erekce i když nevíme k čemu, co my víme… Prostě kak by v takovým stavu mohl uhájit nějaký Krym, že?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Na Krymu proběhlo referendum, s účastí 83 %. Jelikož na tom i Ukrajinci vydělali, neprotestovali proti připojení k Rusku. To jen Západ byl z toho říčnej. Někteří rusobijci dodnes.

Další odpovědi
Drap

Dnes jsi určitě snídal nějakou vtipnou kaši.

_Bůh_

Mají to v plánu, Zelenskyj požaduje hranice z roku 1991. Tedy včetně Krymu.
Ono je logické, že Krym má náležet Kyjevu, než nějaké na hony vzdálené Mockbě.

led

Po podpise mierovej zmluvy medzi Ruskom a Ukrajinou sa Krym, Luhansko a Donecko (včetne práv na využitie nálezísk ropy a plynu) osamostatnia presne podľa plánu Kosteja nesmrteľného (bývalý veliteľ známych ruských bohatierov za čias Vladimíra Kyjevského koncom X.storočia)

paul1

Kdoví, jak se bude všechno vyvíjet dál. Možné je i překvapení.