dust8

Pokud se provádí defragmentace u výchozího naklonovaného disku, tak se zároveň defragmentuje i jeho klon?

U kopírovaní a přesouvání souborů už asi vím, ale jak je to s defragmentací?

A co se děje při mazání u výchozího disku? Smaže se soubor i na jeho klonu?

Odpovědi
Dochy

Pokud mluvíš o RAID 1, pak ano. Všechny operace zápisu by se měli dělat na všechny disky stejně.