zjentek

Pokud se na OH v Tokiu prokáží všeobecně slabší výsledky při sportovních kláních, půjde to na vrub kovidu a vakcinace?

Bo čemu jinému by se potencionální všeobecné zhoršení výsledků/časů dalo přičíst? Uvidíme už brzy.

(Vlastně OH mohou být dobrým testem fyz. společenského výkonu po prodělaném kovidu či po očkování.)

Odpovědi
Drap

Nepújde to na žádný vrub. Budou zkrátka slabší výsledky.

EKSOT123

Alespoň v atletice se zatím žádné slabší výsledky neprokázaly. Naopak poslední měsíce padaly světové rekordy tempem, které nemá obdoby.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.