ReHu

Pokud příjmy na daních klesají, kam ještě lze pro peníze „sáhnout“?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/226551-stat-byl-v-unoru-23-miliard-v-minusu-na-danich-vybira-mene-nez-cekal.html
Doplňuji:
Možná by dost pomohlo pohlídat "tunely. Je jich tu nespočet a hoooodně hlubokých.

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Stát okrádá chudé a tam se dá brát do té doby dokud chudí nevyhodí ty nenažrance z okna .Takže by bylo třeba začít z druhé strany .Smrsknout parlament na max 101 lidí-klidně i mín , zrušit senát -je naprosto k ničemu,omezit výhody,trafiky a odchodné ,zjednodušit státní instituce a ůřady,všude je tolik zbytečně vyhozených peněz,jenže si všichni drží teplá místečka , a nikomu se do razantní změny tímto směrem nechce , přitom je to nejvíc potřeba.

Další odpovědi
anonym

Kam? Zdraží se opět něco,zvednou se poplatky za kdejakou kravinu.Oni* si důvod vždy najdou!

  • vláda

fablen

Benzín u nás na jihu Čech dle tabulek na webu nejlevnější…a já dnes tankovala za 34,30/l. Jsem ráda, že mi není pod 35 let a nebudu si muset povinně pravidelně spořit na důchod.

Je čas začít škrtat příjmy i u těch bohatých, u těch chudých a středně chudých už není kde brát…

jendahun

Jedno ruské pořekadlo zní: kdyby mělo oslí hýkání nějakou cenu,uvalil by car daň i na něho.Vždycky se něco ke zdanění najde.Vzduch,prdy­,otylost,hube­nost,sluneční světlo…Jenom příjmy bohatých – to je tabu.