Lgee

Pokud notebook nyní stojí 28.000 Kč, kolik bude stát za měsíc?

Odpovědi
Rokio

S nejvyšší pravděpodobností bude cena nižší.

anonym

Obecně stářím a užíváním věc ztrácí na hodnotě. Otázka je moc obecná a nelze určit konkrétní částku – snad jen to, že cena se bude lišit.

Kelt

Může se prodávat klidně za poloviční cenu, pokud se zjistí, že je tam vada. Stejně tak se může prodávat za 50000 Kč. To je stejné, jako se zájezdy, cenami vstupenek a podobně. Nelze jednoznačně určit, cenu určuje několik nezávislých faktorů.

jsemjá

30000.