dust8

Pokud máte někdo zkušenost s aku rázovým utahovákem na montáž kol, tak jakou?

Odpovědi
mosoj

Jde to rychle.

Hlada

Nemohu se ubránit dojmu, že rázové utahování nefunguje. Několikrát jsem si nechal vyměnit pneumatiky i s montáží kol v servisu, kde používají rázové utahováky, vždycky byly matice extrémně přetažené. Už to nedělám. Není nad momentový klíč.

mosoj

Máš pravdu. Správný postup utahování kol rázovým utahovákem je nasadit matky zašroubovat utahovákem a dotáhnout momentovým klíčem. Kdo to dělá že.