Avatar uživatele
dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s nářadím do Fiskarsu, tak jakou?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, Drap, orwell před 1453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pár kousků od nich mám. Jsou opravdu dobré a funkční. Je i spousta nářadí a nástrojů od téměř neznámých firem a slouží také dobře. Za ty peníze to je nářadí do konce života.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Kupoval jsem štípací sekyru a malou sekyrku, pak ještě i rýč. Všechny výrobky špička! Hlavně ta štípací sekyra nemá chybu, zaseknout ji do špalku je prakticky nemožné, to už musí být zkroucenej zkroucenec. Jinak co rána to rozseklej špalek, radost s ní pracovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Dvě sekery, vynikající! Používám je už řadu let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Za ty prachy nemám. Kupodivu mně slouží i jiné značky a dobře.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Měl jsem štípací sekeru, ale jedna nepovedená rána a topůrko bylo zlomené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akaš

Já mám Fiskars rád a jsem s ním spokojenej. Jenom chlapi, co se tím živěj, o Fiskarsu nechtěj ani slyšet. Pořád mluvěj o Ochsenkopfu. On patří do skupiny Gedore. https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/sekery-ochsenkopf/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Otazník123

Z vlastní zkušenosti a taky proto že mám známého zahradníka, mohu potvrdit kvalitu této značky i když si za ni nemálo připlatíte. Určitě se dá najít stejně spolehlivé nářadí u konkurence ale než ho najdete, může se vám stát že vyhodíte mnoho zlomených topůrek a nástavců v ceně jednoho spolehlivého kusu od Fiskarsu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mám ruční zahradní pilu, řeže dobře, zatím spokojenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek