dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s nářadím do Fiskarsu, tak jakou?

Nejlepší odpověď
Drap

Pár kousků od nich mám. Jsou opravdu dobré a funkční. Je i spousta nářadí a nástrojů od téměř neznámých firem a slouží také dobře. Za ty peníze to je nářadí do konce života.

Další odpovědi
Alesh

Kupoval jsem štípací sekyru a malou sekyrku, pak ještě i rýč. Všechny výrobky špička! Hlavně ta štípací sekyra nemá chybu, zaseknout ji do špalku je prakticky nemožné, to už musí být zkroucenej zkroucenec. Jinak co rána to rozseklej špalek, radost s ní pracovat.

orwell

Dvě sekery, vynikající! Používám je už řadu let.

mosoj

Za ty prachy nemám. Kupodivu mně slouží i jiné značky a dobře.

Hufnágl

Měl jsem štípací sekeru, ale jedna nepovedená rána a topůrko bylo zlomené.

akaš

Já mám Fiskars rád a jsem s ním spokojenej. Jenom chlapi, co se tím živěj, o Fiskarsu nechtěj ani slyšet. Pořád mluvěj o Ochsenkopfu. On patří do skupiny Gedore. https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/sekery-ochsenkopf/

Otazník123

Z vlastní zkušenosti a taky proto že mám známého zahradníka, mohu potvrdit kvalitu této značky i když si za ni nemálo připlatíte. Určitě se dá najít stejně spolehlivé nářadí u konkurence ale než ho najdete, může se vám stát že vyhodíte mnoho zlomených topůrek a nástavců v ceně jednoho spolehlivého kusu od Fiskarsu

Emefej

Mám ruční zahradní pilu, řeže dobře, zatím spokojenost.