dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti s vyvoláváním duchů, tak jaké?

Nejlepší odpověď
Malvína

Žádné a nikdy bych si s tím nezahrávala. Některým v mém okolí se to nevyplatilo. Není dobré do všeho šťourat.

Další odpovědi
Kepler

Takový teplý kmínový chleba s fazolovým gulášem vyvolá takové duchy, že se z toho nejeden i pos…

Zvidatel

Ne, ale byl jsem svědkem několika nevysvětlitel­ných jevů.

paul1

Když jsem nastoupil po skončení učiliště do ČKD, na první noční si nás nových zavolali do kovárny na vyvolávání duchů. Sedli jsme si ve svačinárně na lavici pod zdí a jeden kovář začal vyvolávat duchy. V nejlepším jeden jeho spolupracovník zvenku zatáhl za drát, na kterém byl u stropu upevněný velký plechový džbán plný vody a pořádně nás osprchoval. Potom nám vysvětlili, že to bylo něco jako křest nových spolupracovníků.