Avatar uživatele
anonym

Pokud máte nějaké řízení na úřadech, v bance, ve firmě… a v nabídce mají košík s bonbóny, vezmete si?

Gecco, ty jsou balený, ale stalo se mi, že bych ten bonbón nabídl protějšku, protože ji z pusy jelo jako mamutovi z …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, redy, marci1, Lamalam, gecco před 3029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne, kovíkdo tam šahal…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Neberu si. Maminka mě učila, že si nemám brát sladkosti od cizích lidí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

když mi nabídnou tak si klidně vezmu- když budu mít chuť, ale né že bych se na ně hnal když je tam vidim a že jsou zadarmo. Zase kdo tam šahal – to zase kdo šahal na madlo nákupního vozíku ? Kdo jezdí tímhle metrem a autobusem, kdo bral za kliku od těhle dveří ? – To bych zase musel bejt jak detektiv Monk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, mám svoje (bez cukru) v krabičce v kabelce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Nikdy, tak nějak mi to příde ujetě. A co ochutnávka v obchodech brrrrrrrr ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Záleží na druhu. Pokud mají švýcarské zelené tak ano. Třeba ty kulaté placaté ne. Pochopitelně bonbony zabalené, že ano. Sice je možné, že je někdo rozbalil, osahal a zabalil, ale to bych musel být paranoidní.

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Něěěěkdy jo..Když to jednání trvá moc dlouho a v kabelce nemám svoje.Nebo tam mají takové,na které mám vyloženě chuť.
Ale v poslední době mně bonbóny moc nechutnají,spíš čokoládový,ale takový jsem nikde neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

dyž zadarmo tak i 2×

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

No když tam sedím,tak ano, ale rozbalím si ho do pusy, nedal bych si ho do kapsy, to mi přijde chamtivé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lamalam, jen aby to nebyla pravda, žes si vzalala čokoládku od strejdy! 😁

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Chybami se člověk učí…

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek