Pokud máte nějaké řízení na úřadech, v bance, ve firmě… a v nabídce mají košík s bonbóny, vezmete si?

Gecco, ty jsou balený, ale stalo se mi, že bych ten bonbón nabídl protějšku, protože ji z pusy jelo jako mamutovi z …

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, kovíkdo tam šahal…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Neberu si. Maminka mě učila, že si nemám brát sladkosti od cizích lidí.

BANAN93

když mi nabídnou tak si klidně vezmu- když budu mít chuť, ale né že bych se na ně hnal když je tam vidim a že jsou zadarmo. Zase kdo tam šahal – to zase kdo šahal na madlo nákupního vozíku ? Kdo jezdí tímhle metrem a autobusem, kdo bral za kliku od těhle dveří ? – To bych zase musel bejt jak detektiv Monk

marci1

Ne, mám svoje (bez cukru) v krabičce v kabelce. 🙂

redy

Nikdy, tak nějak mi to příde ujetě. A co ochutnávka v obchodech brrrrrrrr ☹

VeRe1983

Záleží na druhu. Pokud mají švýcarské zelené tak ano. Třeba ty kulaté placaté ne. Pochopitelně bonbony zabalené, že ano. Sice je možné, že je někdo rozbalil, osahal a zabalil, ale to bych musel být paranoidní.

hanny 2

Něěěěkdy jo..Když to jednání trvá moc dlouho a v kabelce nemám svoje.Nebo tam mají takové,na které mám vyloženě chuť.
Ale v poslední době mně bonbóny moc nechutnají,spíš čokoládový,ale takový jsem nikde neviděla.

lexx

dyž zadarmo tak i 2×

pucipuci

No když tam sedím,tak ano, ale rozbalím si ho do pusy, nedal bych si ho do kapsy, to mi přijde chamtivé.

anonym

Lamalam, jen aby to nebyla pravda, žes si vzalala čokoládku od strejdy! 😁

Lamalam

Chybami se člověk učí…