Drap

Pokud má vaše manželka, partnerka auto, udržujete ho?

Nebo to necháváte na ní ? Samozřejmě je to otázka i pro ženy, jak to chodí v jejich domácnosti.

Nejlepší odpověď
anonym

nechávám jí auto jen na úklid a myčku. neznám ženu, která má v autě naklizeno. ostatní údržbu dělám sám. výměnu kol, oleje, dolití kapalin, všechny mechanické opravy. nakonec vidí, kolik se dá ušetřit, když jezdila do servisu a např. za výměnu oleje zaplatila 3 tis. a takhle je to jen za cenu materiálu. myslím, že vyměnit olej a brzd. destičky by měl umět vyměnit každý chlap, stejně jako každá žena umí uvařit oběd (tedy doufám) 🙂

Další odpovědi
Kiti

Auto mam vlastni, ale udrzbu,jako vetsina zen, prenechavam nekomu dalsimu.
Bezne veci ma starosti bud bracha nebo pritel, u toho plati pravidla vymenneho obchodu. Opravis mi auto, uvarim ti tvoje nejoblinenejsi jidlo.
Ty slozitejsi veci nechavam na opravari, ke kteremu uz jezdim par let

Arne1

No když s tím autem taky jezdím, tak se předpokládá že se o leccos postarám…

Tajemný host

Co neudělat pro svou drahou polovičku.Ne?Takhle to většinou chodí