zjentek

Pokud má někdo zítra narozeniny a já mu k nim popřál dnes, jaký další příčiny krom Alzheimera k něčemu podobnému vedou?

Nejlepší odpověď
annas

Někde jsem četla, že se má přát až v den narození. Dárek můžete dát předem, ale přát nikoliv. Ale já to řeším jen u svých kamarádek, když se nevidíme v den narození a předáme si dárek – vždy slyším připomínku – dárek ano, přát ne.

Záleží na tom, zda se zúčastníte oslav, nebo jde jen o přátelské přání. Osobní přání, nebo písemné č třeba přes internet.

Občas se to stane, i když by to nemělo být pravidelně. Občas se stane, že paměť vypne. Jde o to, zda se ozve srdce, když hlava zapomněla.

Další odpovědi
marci1

Žádný Alzheimer, za to může Emma! 🙂

Kelt

Třeba zítra tam bude více lidí a nechceš se s někým z nich setkat. To jsou společenské důvody. Dalším důvodem může být tvůj časový rozvrh, nebo že jsi chtěl zrovna v danou chvíli vypadnout z domu. Možná jsi chtěl potkat Emmu Stone, třeba šla taky dneska přát někomu k zítřejším narozeninám a zítra by to nestihla.

Kepler

Co tě k tomu vedlo netuším ale v porovnání se mnou jsi na tom dobře. Já často zapomenu a s přáním se opozdím. Říkám si ale „lepší pozdě, než vůbec“.

zjentek

Ale tak........ No...... To snad ne é, Emma né. Jsem v tomhle vztahu hodně tolerantní, si myslím Emma za nic nemůže. (;

ivzez

Ale ano, může.
„Zaměstnává“ Vás natolik, že kvůli ní zapomínáte na důležitější věci.

zjentek

Máte pravdu, tak takhle ano. A to je žádoucí.