Avatar uživatele
zjentek

Pokud má někdo zítra narozeniny a já mu k nim popřál dnes, jaký další příčiny krom Alzheimera k něčemu podobnému vedou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Někde jsem četla, že se má přát až v den narození. Dárek můžete dát předem, ale přát nikoliv. Ale já to řeším jen u svých kamarádek, když se nevidíme v den narození a předáme si dárek – vždy slyším připomínku – dárek ano, přát ne.

Záleží na tom, zda se zúčastníte oslav, nebo jde jen o přátelské přání. Osobní přání, nebo písemné č třeba přes internet.

Občas se to stane, i když by to nemělo být pravidelně. Občas se stane, že paměť vypne. Jde o to, zda se ozve srdce, když hlava zapomněla.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Žádný Alzheimer, za to může Emma! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Třeba zítra tam bude více lidí a nechceš se s někým z nich setkat. To jsou společenské důvody. Dalším důvodem může být tvůj časový rozvrh, nebo že jsi chtěl zrovna v danou chvíli vypadnout z domu. Možná jsi chtěl potkat Emmu Stone, třeba šla taky dneska přát někomu k zítřejším narozeninám a zítra by to nestihla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Co tě k tomu vedlo netuším ale v porovnání se mnou jsi na tom dobře. Já často zapomenu a s přáním se opozdím. Říkám si ale „lepší pozdě, než vůbec“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ale tak........ No...... To snad ne é, Emma né. Jsem v tomhle vztahu hodně tolerantní, si myslím Emma za nic nemůže. (;

před 1658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Ale ano, může.
„Zaměstnává“ Vás natolik, že kvůli ní zapomínáte na důležitější věci.

před 1658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Máte pravdu, tak takhle ano. A to je žádoucí.

před 1658 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví