Avatar uživatele
dust8

Pokud jste někdy něco objednávali telefonicky, tak jakou s tím máte zkušenost?

Vše proběhlo v pořádku a rychle? Nemuseli jste třeba spelovat nějaký údaj atp? Nečekali jste na lince, než na vás příjde řada?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1624 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Zas tak často telefonicky neobjednávám… Ale krásně hladce jsem nám zařídil na služebce v UK rezervaci 3 pokojů když jsme ráno zjistili že nám firma rezervaci na jednu noc zvrtala… Relativně krátce, hladce, všechno v pořádku, až jsem se sám musel pochválit… Až při placení jsem zjistil že cena kterou mi diktovali a kterou jsem odsouhlasil nebyla za kompletní objednávku, ale za jeden pokoj…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to už hodně dávno a tehdy s tím byla zkušenost velmi špatná protože docházelo k záměrnému zdržování, vyčkávání na lince jen aby se placený hovor prodražoval. Od té doby co existuje internet není k telefonickým objednávkám žádný praktický důvod a rozhodně se k nim už vracet nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

telefonicky si objednávám je ubytování a s tím nikdy problém nebyl, zboží zásadně přes webové obchody, ale vždy si první přečtu jaké mají reference, pokud špatné, raději pár korun připlatím a objednám jinde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Telefonicky se objednávám k doktorovi nebo do autoservisu, vždy to proběhlo hladce,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek