Svicicka

Pokud jsou stránky M.Kolesy v dědickém řízení, přiklepnou je nejspíš otci, ten asi nebude dál platit za hosting?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-bude-s-internetovymi-strankami-michala-kolesy

Odpovědi
arygnoc

môžete po jeho stránkach prechádzať a motivovať ku založeniu nadácie na platenie hostingu jeho stránok.

fanúšikov má dosť a keď sa poskladajú po eure, bude to bohato stačiť.

Lamalam

Myslíš, že tady někdo ví, jestli otec bude dál platit hosting a prodlužovat doménu?

LeVovič

třeba měl Michal stránky zdarma :) i za .cz dnes někde nemusíš platit :)

anonym

Asi ne… po expiraci však bude možné znovu zaregistrovat doménu a teoreticky bude možné obnovit i obsah (aspoň částečně)