zjentek

Pokud jedu v autě s nasazenou rouškou, tak ji nosím, anebo vozím?

Dokázal by dobrý právník v případě potřeby rozcupovat podobnou nejasnost? (;

Nejlepší odpověď
dust8

Vozit roušku. Alias svést roušku autem.
Nebo povozit roušku? ;D

Zkus to nahodit na cestina20.cz

Další odpovědi
Kepler

Když ji máš na obličeji, tak ji nosíš, stejně tak jako když ležíš, jsi na kolečkovém křesle, na kole, nebo souložíš.

Rokio

Jestliže ji máš nasazenou na obličeji, tak ji nosíš (máš ji na sobě). Pokud je v přihrádce, nebo leží na volantu, tak ji vozíš.

Edison

To jde o to, kde ji máš nasazenou. Jestli na volantu, tak ji vozíš. Jestli na prd… tak ji sice nosíš, ale nejspíš k úplně jinýmu účelu – na ho… 😁

zjentek

„Vozit roušku“ – jezdit vozem s nasazenou rouškou… př: „doufám, že jste s Béďou po šichtě vezli roušku, jinak mně sem nelez“… jo, to je dobrý! D;D;(;

Nahoď to tam, ty nabeton vymyslíš lepší omáčku okolo. (;(;(;