Rokio

Pokud je panna znásilněna, přijde tak o panenství?

Co když ta žena o panenství přijít nechce? Co má pak dělat?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pokud se budeme držet klasické definice znásilnění, tedy vykonat soulož proti její vůli, pak samozřejmě ano. Ale v trestním zákoníku se znásilnění definuje takto:
„Kdo násilím nebo pohrůžkou bezprostředního násilí donutí jiného k souloži nebo k jinému obdobnému pohlavnímu styku nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného, bude potrestán…“
Tady bude záležet na tom, jak bude vykládán pojem „jiný obdobný pohlavní styk“. Pokud by šlo například o orální uspokojení nebo anální styk, pak o panenství žena nepřijde.

Další odpovědi
aliendrone

Zpravidla ANO, panna již poté nebude. Známe vyjímky (panna Maria), jenže ta byla zmermomocněna (ANO, nikdo se jí na nic NEPTAL!) natolik sofistikovaným způsobem, že pannou zůstala. Ještě divnější je, že jí zůstala i PO PORODU, ale tohle nemíním rozvádět. ;) :D :D

Pokud žena o panenství přijít nechce, tak musí umět rychleji utíkat, než násilník. Tomu snad rozumíš, ne? ;) :D :D

Arne1

Znásilněná pana ? Co je to ve tvém myšlenkovém pochodu ta „pana“ ?

Drap

Potom má tedy smůlu. Nikdo ji panenství nevrátí.

Schluker

Samozrejme. Ztrata panenstvi je ciste mechanicka zalezitost. Co ma delat? Tezko radit, obecne vse co se doporucuje jako prevence znasilneni…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dubraro

Drap:
Hymenoplastika…

Dochy

Mno… ale to je pak pannou asi jako peroxidová blondýna blondýnou…

dubraro

aliendrone:
S vyhrnutou sukní se utíká mnohem lépe, než se staženými kalhotami.