zjentek

Pokud covid nesnáší tuky, tak je lepší si ruce krémovat než používat lihovou desinfekci?

Kategorie zvířata – hmyz a paraziti.

Odpovědi
Kelt

A když mám trochu větší BMI index, to je taky plus a menší šance onemocnět, respektive koronavir mohu chytnout, ale mé tuky ho zničí?

Edison

Není tuk jako tuk. Desinfekce je desinfekce. Funguje to prostě jinak. Jako lék nefunguje ani jedno.

zjentek

Edison tak dík TVL, tvá odpověď vysvětluje vše.

(NE, to byla IRONIE! Myslím, že tenhle tvůj „výpotek“ už neobhájíš ani mezi blby oblíbenou teorií blbé odpovědi na blbou otázku.) (;

zjentek

Nejsem si jist, zda BMI index jako takový automaticky indikuje tuky. A pokud máš BMI „trochu větší“, jistě to pak neznamená, že nějaký tuky vůbec máš. Takže nespoléhat na „pálení covida tuky“! (;