zjentek

Pokud člověka napadne skvělý scénář, ale neumí psát, tak mu k tomuto účelu filmové laboratoře propůjčí asistenta?

Super extra scénář.

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Lidé, kteří poskytují pomoc beznadějným autorům, protože nevědí, kam vyhodit svoje peníze, se jmenují producenti, nikoliv filmové laboratoře. Ale kdokoliv na to má peníze, může být sám sobě producentem a může si najmout kohokoliv na jakoukoliv práci, třeba i na psaní scénáře.

Další odpovědi
Kelt

To by mne zajímalo, jak někoho může napadnout skvělý scénář a nenapíše to. Mně napadají projekty na města, dopravní prostředky, o divadelních hrách a filmech ani nemluvím. to by se u mne dveře nezavřely. a telefon nevychladl.