zjentek

Pokud člověk bude silně závislý na zákuskách z Ikea, najde se v těchto časech kovida pro něj v Ústavě nějaké zastání?

Co kdybych závislost na mandlovém dortu dokázal snadno prokázat a také prokázal spojitost s kovídkem a mým neuspokojivým zdravotním stavem po dobu lockdownu Ikey? Nebo si mám po dietní stránce raději někde v koutku tiše trpět s nemožností účinně se bránit? Přece každý závislý má právo přístupu ke svému zdroji závislosti, jestli se nepletu. Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Nech si to dovézt, nebo objednej a vyzvedni. Dovézt se trochu prodraží, na objednej a vyzvedni budeš potřebovat poměrně pevné nervy. Obvykle lze tu dopravu zvolit někdy v době od 7:00 do cca 7:10 což obvykle zlobí server jelikož takových je víc. Později už těžko, to to píše že je kapacita vyčerpána. Takže ústavu můžeš nechat spát a s trochou štěstí své základní životní potřeby naplníš 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Rozhodně bych se tedy nechtěl soudit s každou maličkostí, spíše jen když skutečně o něco jde.