Kryšpín

Pokud Čína napadne Tchaj-wan pomůže ČR slabšímu dodávkou zbraní?

I když je to daleko tak možná přijmout uprchlíky a dodat zbraně by bylo žádoucí i když není v NATU ani EU jako UA.

Nejlepší odpověď
led

Kto je ten slabší? Alebo máte na mysli „napadnutého“?

Na základe dostupných faktov pravdepodobnosť vojnového napadnutia Tchai-wanu ozbrojenými silami ČLR v súčasnosti je menej ako málo pravdepodobná.
Pozor nemýľte si tú známu hru „štrnganie zbraní“ za sprievodný jav vojnového stavu.

Další odpovědi
elkon

Sežeň si křišťálovou kouli.

Herjulfson

Hm, to nemím, ale Evrapa by pak mohla spáchat tak akorát eutanázii.