Malvína

Pokud chodíte na dentální hygienu, jak často?

Taky mě zajímá, kolik platíte za hodinu. Ceny se v mém okresním městě výrazně liší.

Nejlepší odpověď
quentos

Jednou za půl roku asi za sedm stovek. Z toho mi VZP proplatí asi 200.-, a to se k tomu rozhoupala teprve letos.

Další odpovědi
_Bůh_

Zkontroluj, zda Tvá pojišťovna nehradí dentální hygienu. Já ji mám od pojišťovny 1× ročně zdarma.
I když jsem tam teda nebyl roky…

lorem_ipsum

Já chodím co půl roku. Cena se liší od toho, jak dlouho tam jsem, případně co se všechno dělá, ale bývá to tak 500,– nebo 600,–.

Nerevarin

Myslím, že se objednává tak jednou za půl roku. Pokud jste nikdy nebyla a jste poprvé, bývá to delší a dražší, v Praze třeba i za 1000 Kč, ale je možné to zkusit proplatit pojišťovnou. Rozhodně to ale doporučuji a nějaký ten peníz do toho dát. Můžete tím předejít zánětům a nešvarům, které se můžou dostat dál do těla a nadělat paseku.

agentpv

Nechodím vůbec, kdy je třeba udělá mi ji můj zubař.

Šulamitka

Dvakrát do roka a používám mezizubní kartáčky.