Avatar uživatele
Bronzový

Pokud chce člověk dítě s manželkou, tak stačí to jednou dělat bez gumy a pak 9 měsíců čekat?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Někdy stačí, někdy ne.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Jednou nestačí! Když chceš jistotu, tak musíš pokaždý (bez čepice). Trencle si přece taky stáhneš POKAŽDÝ, když jdeš na velkou. Anebo ne?


Avatar uživatele
Zlatý

No tak nějak to bývá, někdy se to musí dělat i víckrát, ale jestli paní potajomky papá antikoncepci, tak to můžeš dělat furt a furt z toho nic nebude.


Avatar uživatele
Zlatý

Ak sú všetky okolnosti k počatiu dieťaťa priaznivé, stačí naozaj ten jediný okamih. Ale platí to aj v nežiadúcich prípadoch, keď to dieťa nechce.


Avatar uživatele
Bronzový

To, jestli je to s manželkou nebo s nějakou jinou na věci nic nemění. Někdy se podaří napoprvé (mně se tak kdysi podařilo), někdou to musí zkoušet mockrát a případně žádat felčary o pomoc.


Avatar uživatele
Zlatý

To jako budeš jednou bez a potom zase s ochranou? To jaksi nedává smysl.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

Pepa25

Pokud bychom byli v kategorii "právo", tak k tomu, aby se člověk stal otcem, tak to nemusí dělat ani jednou: v § 776 občanského zákoníku je (vyvratitelná) právní domnělka, že otcem dítěte je manžel matky dítěte ;-)

Avatar uživatele
Registrovaný

Skalkin

Lidi co se na takovéto věci musí ptát by děti mít neměli. Stačí vždy po sexu počkat týden a provést těhotenský test. Pokud je vaše žena těhotná, gratuluji. Pokud ne, zkuste to znovu.

Avatar uživatele
Bronzový

elkon

Asi je ještě mladej, kterej nemá páru o co jde.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1283
Zlatý marci1 958
Zlatý quentos 689
Zlatý ivzez 661
Zlatý iceT 649
Zlatý annas 610
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 500
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 468

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.