dust8

Pokud chce člověk dítě s manželkou, tak stačí to jednou dělat bez gumy a pak 9 měsíců čekat?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy stačí, někdy ne.

Další odpovědi
zjentek

Jednou nestačí! Když chceš jistotu, tak musíš pokaždý (bez čepice). Trencle si přece taky stáhneš POKAŽDÝ, když jdeš na velkou. Anebo ne?

iceT

No tak nějak to bývá, někdy se to musí dělat i víckrát, ale jestli paní potajomky papá antikoncepci, tak to můžeš dělat furt a furt z toho nic nebude.

led

Ak sú všetky okolnosti k počatiu dieťaťa priaznivé, stačí naozaj ten jediný okamih. Ale platí to aj v nežiadúcich prípadoch, keď to dieťa nechce.

Arne1

To, jestli je to s manželkou nebo s nějakou jinou na věci nic nemění. Někdy se podaří napoprvé (mně se tak kdysi podařilo), někdou to musí zkoušet mockrát a případně žádat felčary o pomoc.

mosoj

To jako budeš jednou bez a potom zase s ochranou? To jaksi nedává smysl.

Pepa25

Pokud bychom byli v kategorii „právo“, tak k tomu, aby se člověk stal otcem, tak to nemusí dělat ani jednou: v § 776 občanského zákoníku je (vyvratitelná) právní domnělka, že otcem dítěte je manžel matky dítěte 😉

Skalkin

Lidi co se na takovéto věci musí ptát by děti mít neměli. Stačí vždy po sexu počkat týden a provést těhotenský test. Pokud je vaše žena těhotná, gratuluji. Pokud ne, zkuste to znovu.

elkon

Asi je ještě mladej, kterej nemá páru o co jde.