dust8

Pokud byste museli vybrat zemi mimo ČR kde byste teoreticky měli žít, tak jakou? Jaké by to mělo vůči ČR plusy a mínusy?

Odpovědi
elkon

Jihoafrickou republiku, prostě je tam hezky.

plebs

Gronsko výměna manželek / bez účasti televize / nebo přítelkyň na krátkou nebo delší dobu jednoduše navrhneš sousedovi na měsíc a hned se uklidníš pokud souhlasí, chovají se k sobě slušně mají úctu k přírodě.
Nevýhoda je tam trochu chladno, málo supermarketů, hospod, veřejných domů, heren, dálnic a.t.d.

Filip84

Zemi královny Maud. 👌🏽

Plusy? Není tam horko a křupani! 😂😂😂

Mínusy? Nejezdí tam regiošuk nacionálního dopravce ČasuDost. 😲

bettyking

Příspěvek smazán administrátorem.