Tabea

Pokud byste měli možnost strávit jeden den v těle nějaké známé osobnosti z minulosti, kterou byste si vybrali?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevybral bych si nikoho, žiji svůj život.

Další odpovědi
Kepler

Jeden den by bylo málo, ale asi by to byl Albert Einstein, nebo Jan Werich.

Srandista

Neil Armstrong – první kroky na měsíci

Diego Maradona při finále MS

Alain Delon

Jaromír Jágr v Naganu

led

Těžké zamyšlení…
Který den? Den radosti, den smutku, den objevu, den dítěte, den První lásky… těch dní je strašně moc a času tak málo.
Kdybych si vybrala… ačkoli… a co kdyby sama sebe v některém čase, který by to mohl být… vždyť každý den následoval po předchozím dni a předcházel následující den…
Ve vzpomínkách pamětníků a současníka vybírám jen to, co na mě zapůsobilo a podávám to tak, jak já chci, aby to zapůsobilo i na mé posluchače, čtenáře, diváka, aby věřil, že tak to bylo a toužil přežít jeden den téhle vzpomínky. Právě ten den, ten jeden den, v který uvěřil podle mého podání.
Který to bude? Ten z pravěku, nebo ten historicky ztvárněný již mnohokrát a co ten dnešní … nebo ten neznámý … Který den, který život?
Ale je to pravda, bylo to opravdu tak? Nebo je to jen naše představa, naše touha?
Chci znát taky jiné životy a jejich pohledy na život. Ale nechci je žít jako Návštevník… Chci žít jejich život, plně jako svůj život. Ať je to kdokoliv, jehož mi určí osud.

zjentek

To je jedno, hlavně v krásném ženském!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.