Avatar uživatele
Tabea

Pokud byste měli možnost strávit jeden den v těle nějaké známé osobnosti z minulosti, kterou byste si vybrali?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevybral bych si nikoho, žiji svůj život.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jeden den by bylo málo, ale asi by to byl Albert Einstein, nebo Jan Werich.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Srandista

Neil Armstrong – první kroky na měsíci

Diego Maradona při finále MS

Alain Delon

Jaromír Jágr v Naganu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Těžké zamyšlení…
Který den? Den radosti, den smutku, den objevu, den dítěte, den První lásky… těch dní je strašně moc a času tak málo.
Kdybych si vybrala… ačkoli… a co kdyby sama sebe v některém čase, který by to mohl být… vždyť každý den následoval po předchozím dni a předcházel následující den…
Ve vzpomínkách pamětníků a současníka vybírám jen to, co na mě zapůsobilo a podávám to tak, jak já chci, aby to zapůsobilo i na mé posluchače, čtenáře, diváka, aby věřil, že tak to bylo a toužil přežít jeden den téhle vzpomínky. Právě ten den, ten jeden den, v který uvěřil podle mého podání.
Který to bude? Ten z pravěku, nebo ten historicky ztvárněný již mnohokrát a co ten dnešní … nebo ten neznámý … Který den, který život?
Ale je to pravda, bylo to opravdu tak? Nebo je to jen naše představa, naše touha?
Chci znát taky jiné životy a jejich pohledy na život. Ale nechci je žít jako Návštevník… Chci žít jejich život, plně jako svůj život. Ať je to kdokoliv, jehož mi určí osud.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To je jedno, hlavně v krásném ženském!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek