Rokio

Pokud byste chtěli bydlet na ostrově, který z ostrovů světa byste si zvolili?

Kdyby jste měli strašně moc peněz, který ostrov byste si zvolili na doživotní bydlení?

Mohli byste tam žít se svojí rodinou.

Nejlepší odpověď
Kepler

Bora Bora, nebo jiný krásný ostrov Francouzské Polynésie.

Další odpovědi
led

Taký, kde by sme mohli žiť ako ľudia. Ako Robinson Cruso (Daniel Defoe), ani Robinsonka, sama medzi ľuďmi na Sídlisku, sa mi akosi nechce žiť…
Ako stroskotanci na opustenom ostrove sme sa ako deti často hrávali, ale dnes… aj keď, človek je mladý, pokiaľ sa dokáže hrať.

Drap

Gronsko