Rokio

Pokud bych byl v blázinci, byl by mi povolen přístup na internet?

V blázinci jsem ještě nebyl ubytován, ale mnohokrát jsem tam byl na návštěvě za blízkým člověkem.

Mohl bych si do blázince vzít tablet a nabíječku? Nejsem chudý, takže v pohodě bych si internet poměrově s ostatními pacienty platil společně se spotřebovanou elektřinou. Na toaletní papír a hygienické potřeby mám.

Můj měsíční přebytek je 3.900 Kč, a to počítám i s tím, že si platím svoje investice, příspěvek na domácnost, charitu a zatím i léky na fyzické onemocnění, které si později přestanu platit, protože je budu nadále užívat zadarmo. Podle zákona naštěstí platí, že léky jsou zdarma pro invalidy 2. a 3. stupně, pokud jejich cenu přesáhne částku 500 Kč za rok, a to u mě platí.

Nevadilo by mi ani být na samotce, pokud bych mohl na internet.

Myslíte si, že personálu by nevadilo moje působení na internetu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jirka F

ano

Pokud by tam měli wi-fi tak bezprostředně by ti to neměli zakazovat,ale zažil jsem že třeba na uzavřeném oddělení ti nedají ani mobil takže.

Spartaboy

ano

Pokud bys byl v blázinci tak určitě ne. Pokud bys byl v psychiatrické nemocnici tak na většině oddělení by ti to nejspíše dovolily.

led

jiná odpověď

O tom, čo môže a nemôže psychiatrický pacient na oddelení rozhoduje ošetrujúci lekár.

Ps.
Pre blaho tunajších užívateľov, dúfam, že vám povolí maximálne čas na pozretie si pošty a ostatné nie. Dožičte nám aspoň príjemný letný oddych. A to slnko krásne svieti, o čo lepšie je tráviť svoj voľný čas v nemocničnom par­ku…

Drap

jiná odpověď

O tom by mohlo rozhodnout pouze vedení ústavu a ošetřující lékař.

jsemjá

jiná odpověď