zjentek

Pokud budu po celé svátky pít jen bylinné likéry, budu v novém roce nějak zdravější, než bych pil jen metaxu a myslivce?

Děkuju.

Odpovědi
marci1

Zdravější asi nebudeš, ale třeba takový Fernet ti pomůže na trávení většího a mastnějšího jídla, které bezesporu o svátcích jíme. Máme připravený Fernet s mátovou příchutí! Krásné svátky a trávení v pohodě, aby byla pohoda. 😄

Ametyst

To je zajímavá myšlenka. Mně za prvé napadlo, jestli nejsou bylinné likéry moc sladké (klidně si přidám citronovou šťávu, když to není na návštěvě, ale doma ). Za druhé mě napadlo udělat z toho léčebnou kůru a pravidelně užívat, a to by mohlo pomáhat. Užívej likér pravidelně jako lék, a budeš zdravý jako rybka.