blackfag666

Je vhodná pokrývka hlavy na taneční kurzy?

Zdravím,
máme už nějakou dobu taneční kurzy, učí nás zkušený mistr a já bych se chtěl trochu předvést, či být originálnější, přece jen všichni vypadáme stejně 🙂
Co si takhle vzít nějakou pokrývku hlavy? Slamněnou fedoru? Neumím si představit, co by se hodilo a bylo by to slušné..

Odpovědi
setapouch

Vezmi si co chceš, ale jen buran by šel s pokrývkou hlavy dál, než ke vchodu.

ivzez

Není.
Do tanečních, na plesy, do divadla apod.
se pokrývka hlavy nenosí.

Lamalam

Pokud se jedná o náboženskou pokrývku hlavy, tak si jí klidně vezmi, nikdo tě za to nesmí postihovat. Zákon říká „Projevy náboženského přesvědčení lze omezit výhradně zákonem a jen k dosažení legitimního cíle (veřejná bezpečnost, ochrana veřejného pořádku, zdraví nebo morálky a ochrana práv a svobod jiných). “