RadaBrysova

pokračování filmu AVATAR

Dobrý večer zajímalo by mě kdy bude u nás v kinech pokračování k filmu avatar jelikož se dočítam roky 2014 až 2020 tak jsem z toho jelen. Hrozně moc se na to těším a přece to nemůžou točit až tak pozdě vždyť první díl je z roku 2009 a kdyby měl 2 díl být až 2020 nevim nevim jak by tam vypadali herci nemáte někdo skutečné info kdy už bude další díl a o čem vlasně bude? děkuju

Odpovědi
Beer4Real

Zřejmě ve 2016 roce, čti tu:

http://www.csfd­.cz/film/277495-avatar-2/zajimavosti/

Awe

Avatar byl pro mě jeden z top filmů…Původně jsem ho odsoudil aniž bych ho viděl a to byla chyba.Nerad bych odsoudil i 2 část ale popravdě tam už nemají co nového dodat aby to byla taková pecka

led

Napriek tomu, že Avatar bol „kasový trhák“, na pokračovanie treba chvíľku čakať, ako to tu už bolo viackrát spomínané (aj v mojej odpovedi na Avatara). Najprv treba napísať pokračovanie, ale to nemúže byť opakovanie už použitého, má ísť o ďalšie osudy, takže vôbec neprekáža starší vek hercov (maskéri a kamera dokážu zázraky).
Úlohy, ktoré sú pred tvorcami pokračovania
1 – vytvoriť scenár
2 – zohnať peniaze
3 – vytvoriť umelecký štáb – režisér. výtvarník, kameraman …
4 – herci, komparz, technika
5 – zvláštna kapitola sú rôzne efekty
Takže úloh pre tvorcov je dosť a nám ostáva len trpezlivo čakať a dúfať v skoré uvedenie filmu.