Majdaa

Pokoj s plakáty nebo bez plakátů?

Chtěla bych se vás zeptat, jaký máte názor na plakáty (např. oblíbených zpěváků, herců,…atd.) v pokoji pro teenagery. Jestli jste spíš pro plakáty nebo ne. :)

Odpovědi
marci1

Klidně ano, ale já bych si tam dala spíše fotoobraz. Dnes jejich tolik druhů a jsou mezi nimi i herci, zpěváci, skupiny, města, květiny ap. 🙂

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=fo­toobrazy&clien­t=firefox&hs=a­eX&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&channel=fflb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=eNon­VNroNaeu7Ab9xIG4BQ&­ved=0CAgQ_AUo­AQ&biw=1339&bih=608

Rocker

Měli jsme s bráchou pokoj plný plakátů,normálně nalepený na zdi i nábytku.Auta,mo­torky,metalový kapely…Syn má v pokoji zatím jen několik Ferrari,ale má je zarámovaný.

uccello

Já neměl za mlada na zdech nic. Kdybych si tam něco nalepil, tak bych asi dostal vylagoš. :) A ani dnes se mi to nějak nelibí.

klumprt

Proč ne, když se mu to líbí. Není to snad takový problém v budoucnu (až dostane rozum) strhnout a znovu vymalovat.

quentos

proč ne. Plakáty jsem měl na zdech ještě na VŠ kolejích. I dnes mě láká si v pracovně nějaký pověsit, ale jsem si vědom toho, že její zdi jsou laděné poněkud jinak a že by se tma nehodil.
Doplňuji:
*tam

jarca88

Zamlada jsem si taky vylepovala svoje tehdejší idoly a byla jsem z toho děsně nadšená. Náš syn ale na to nějak extra není, má jen 1 plakát Cristiana Ronalda. Proto jsme řešili, jak v jeho pokojíčku ty holé stěny trochu zútulnit. Váhali jsme mezi samolepkami na zeď a vícedílnými obrazy. Nakonec zvítězil obraz Audi R8, který si sám vybral.

Zdroj: http://www.mo­derniobraz.cz/vi­cedilne-obrazy-na-platne/auto-moto/9017-obraz-auto-audi-r8