Avatar uživatele
Majdaa

Pokoj s plakáty nebo bez plakátů?

Chtěla bych se vás zeptat, jaký máte názor na plakáty (např. oblíbených zpěváků, herců,…atd.) v pokoji pro teenagery. Jestli jste spíš pro plakáty nebo ne. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3491 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Klidně ano, ale já bych si tam dala spíše fotoobraz. Dnes jejich tolik druhů a jsou mezi nimi i herci, zpěváci, skupiny, města, květiny ap. 🙂

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=fo­toobrazy&clien­t=firefox&hs=a­eX&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&channel=fflb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=eNon­VNroNaeu7Ab9xIG4BQ&­ved=0CAgQ_AUo­AQ&biw=1339&bih=608

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Měli jsme s bráchou pokoj plný plakátů,normálně nalepený na zdi i nábytku.Auta,mo­torky,metalový kapely…Syn má v pokoji zatím jen několik Ferrari,ale má je zarámovaný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Já neměl za mlada na zdech nic. Kdybych si tam něco nalepil, tak bych asi dostal vylagoš. :) A ani dnes se mi to nějak nelibí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Proč ne, když se mu to líbí. Není to snad takový problém v budoucnu (až dostane rozum) strhnout a znovu vymalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

proč ne. Plakáty jsem měl na zdech ještě na VŠ kolejích. I dnes mě láká si v pracovně nějaký pověsit, ale jsem si vědom toho, že její zdi jsou laděné poněkud jinak a že by se tma nehodil.
Doplňuji:
*tam

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarca88

Zamlada jsem si taky vylepovala svoje tehdejší idoly a byla jsem z toho děsně nadšená. Náš syn ale na to nějak extra není, má jen 1 plakát Cristiana Ronalda. Proto jsme řešili, jak v jeho pokojíčku ty holé stěny trochu zútulnit. Váhali jsme mezi samolepkami na zeď a vícedílnými obrazy. Nakonec zvítězil obraz Audi R8, který si sám vybral.

Zdroj: http://www.mo­derniobraz.cz/vi­cedilne-obrazy-na-platne/auto-moto/9017-obraz-auto-audi-r8

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek