Littl3

Pojede tato PC sestava?

Jedna se o herni PC :)
CPU- i5 4690K
GPU- gtx 960 strix 2GB OC
Zdroj – 520W Seasonic
RAM 8 GB DDR3 1600 2×4
Deska- MSI Z97 GAMING 3
SSD 120GB SAMSUNG
A HDD a zbytek beru ze starého PC :)

Odpovědi
Muffz

Sestava pojede v pohode, doporucuju jeste heatpipe CPU chladic, ve svych sestavach ho beru jako nutnost k hernim PC. Navic mozna budes taktovat procesor, pak uz je to nutnost.

SSD pokud chces na system, tak je 120gb malo. Budes ho mit plny ani nemrknes, jelikoz nektere programy a hry jdou nainstalovat jen do program files. Na system minimalne 240gb. Pokud na hry, tak pohoda.(ikdyz clovek hodi GTA 5 a je 60gb v haji, k tomu CoD nebo Battlefield a HDD je zapraseny :D )

Nechápavé

V poho