Avatar uživatele
Ella

Co potřebuji k instalaci web kamery?

Jaký hardware? Po reinstalaci windowsů jsem chtěla znovu nainstalovat web kameru. Vložila jsem instalační CD a spustila se instalace. Problém už byl, když to neověřilo nějakou známku windows nebo co, ale instalace proběhla úspěšně. Jenomže po instalaci se ukázalo hlášení, že zařízení nebude fungovat správně, protože nemám VIDEO CAPTURE HARDWARE. Co mi tam chybí? Myslela jsem, že divx, ale po instalaci kodeků (bez kterých mi stejně fungovalo všechno) to pojede, ale ne. Předtím to fungovalo bez problému. Prosím o radu.
Doplňuji:
v tomhle problém není – prvně jsem instalovala, teprve potom jsem zapojila USB do počítače.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4823 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

USB zařízení se většinou instalují tak, že první se nainstalují ovládače a až pak se zasune USB port.

Odinstalujte ovládače webkamery. Vyčistěte registry (např. ccleaner – www.ccleaner.com). Znova nainstalujte ovládače kamery (nejlepší bude si stáhnout nové verze z webu výrobce) a pak zapojte USB port.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adlim

Video Capture ovladače ke stažení
Tato stránka vede seznam Video Capture ovladače k dispozici zdarma ke stažení . Stačí procházet organizované naší databáze a najít ovladač, který vyhovuje vašim potřebám. Jsme přidání nových řidičů denně, takže dejte nám vědět, pokud nemáme ovladač, který potřebujete.

Zdroj: http://www.no­device.com/dri­ver/category/Vi­deo_Capture.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet