mojitek

Pohrbeni psa na svem pozemku

Byla tady diskuze ohledne pohrbeni psa na svem pozemku-specielne pro „Dzanicku“ -toto je vyjadreni mestskeho uradu :o)

Dobrý den, zákon č. 166/1999 Sb. o veterinární péči pohřbívání psů umožňuje, avšak za splnění určitých veterinárních a hygienických podmínek : – zvíře nesmí vážit více než 30 kg – zvíře nesmí zemřít na nebezpečnou nákazu (v tomto případě je třeba informovat Státní veterinární správu ČR) – místo uložení těla musí být vhodně zvoleno z hlediska ochrany zdraví lidí, zvířat a ochrany životního prostředí (tedy nikoliv např. v blízkosti studny) – minimální hloubka uložení je 80 cm – při procesu je třeba použít dezinfekčních prostředků – pokud se jedná o cizí pozemek, jeho majitel musí s pohřbením psa souhlasit Pokud zvíře uhnynulo stářím, jako ve Vašem případě, je pouze nutné tuto skutečnost oznámit do 15 dnů na Oddělení správy poplatků příslušného Městského úřadu. Možností jak s uhynulým zvířetem naložit je samozřejmě více. Proto, budete-li mít jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na některou z veterinárních stanic, kde Vám jistě rádi poradí.
Doplňuji:
NELŽETE ,je to trapne ! , PSALA JSTE UPLNE NECO JINEHO ,navic jakou formou… Takze tady to mate cerne na bilem. A ztrapnila jste se akorattak VY :o)))

Nejlepší odpověď
Džanička

Jste pěkně trapnej,nevím o co vám jde,když ten pes nebyl váš.Navíc díky za to,že jste mi dal za pravdu,protože tohle všechno co jste mi tady tedka napsal,jsem totiž psala minule.Takže tohle to vaše rejpnutí fakt nechápu,spíš jste se tady teď přede všemi pěkně znemožnil.Dobře vám tak.
Doplňuji:
Tak jsem si teď ty moje odpovědi které jsem psala minule znova přečetla,a je zajímavé že jsem se v nich nedočetla nic jiného něž to co jsem psala teď,nebo že bych pane bože neuměla číst?Asi budu muset jít znova do první třídy,ach jo..Já se tomu teda musím smát,proč se tak staráte o otázku která ani nebyla vaše,to chcete takhle obvolávat každou otázku,jestli máte pravdu?Že vám není hanba,styďte se.

Další odpovědi
Jahoda

Já souhlasím s anetadela1. A navíc souhlasím a stojím za Džaničkou! Nevím proč to tady píšete, když není hloupá a toto ví. Kdyby nevěděla, zajde si na MěÚ. Taky nevím proč se tu ztrapňujete a stím, že jste napsal že Džanička lže jste tomu dal třešničku na dort!!! Opravdu nechápu Vaše jednání!
Doplňuji:
Miluji zoufalce, kteří dávájí palce dolů a ze strachu nedovolují být kontaktováni. Džanička na téma „Pošlý jezevčík......“, pouze odpověděla, tak nevím proč jste si na ni zasedl! Držela se tématu a napsala to velice hezkou formou. Jediný kdo se tu ztrapnil jste VY! Nenapadejte slovně Džaničku, která měla na svou odpověď právo. Hádat se nechci, jen stojím za Džaničkou a budu stát i do konce „případu“. Mějte se hezky. ;o)

anetadela1

Sice nevím co napsala Džanička, ale tam se jednalo o jezevčíka, který má sotva 5 kg. O nemoci se taky nepsalo a o uložení na cizí pozemek taky ne.

gumiczud

hh 😁 jste monstrozní šu*ini 😁 hádáte se tu kvůli blosti…