melicharová

Může zakopat soused pošlého jezevčíka na zahradě těsně za muj plot???

Nejlepší odpověď
Džanička

Samozřejmě že může,nevím proč s tím mojitek dělá takovou vědu,ano je pravda,že jsou tu nějaké hygienické předpisy,ale stačí pokud byl pejsek řádně a pravidelně očkován,a to je v očkovacím průkazu pejska.Já mám za sebou nedávno stejnou zkušenost,a nikdo s tím problém neměl.Toť moje odpověď!!!!!!!!
Doplňuji:
Mojitek:Já se s váma nehodlám dohadovat,je vidět že o tom prd víte,ano je to mrtvola,ale nikdo vám jí nestrká pod nos.Víte vy vůbec jaké množství chcíplích myší,krys,krtků a různé havěti se skrývá pod zemí,že by to naplnilo popelnici z 1 zahrady?Ne­víte.Tak tady laskavě nesuďte někoho kdo chce pochovat pejska kterého roky miloval.Nejdřív se někde informujte,já o tom totiž na rozdíl od vás něco vím.

Další odpovědi
Vicki

Může-je na svém pozemku,i když těsně u Vašeho.

anetadela1

Ano, opravdu může.
Pro mojitka: kdyby se nemohlo, tak na to budou nějaký předpisy. Moje babička má na zahradě min. 7 psů. A nikdy nikdo nepřišel, nedal jí pokutu, či tak. Možná, že se to pohybuje od kil, třeba koně si na zahradě jen tak zakopat nemůžete. Si myslím já.

mojitek

To se mi nezda,je to sice jeho pozemek,ale jsou tu nejake hygienicke zakony.Na Vasem miste bych zavolal na mistni hyg.stanici a poptal bych se kde je pravda…
Doplňuji:
Dzanicka : Ale to je prece fuk,jestli byl jezevcik ockovan,nebo ne.Jedna se o mrtvolu :o)))

Q

Správně pro jakoukoliv mrtvolu zvířete by měla dojet kafilerie (a tu majitel zaplatit). Ovšem při dodržení hygienických podmínek se může malý domácí mazlíček pohřbít i na pozemku, je nutné je pohřbívat dostatečně hluboko (což málokdo dělá) a dostatečně daleko od vodních zdrojů, ze kterých se odebírá pitná voda (takže kdyby jste měl hned vedle plotu studnu..)Nebojte, uhynulé zvíře se poměrně rychle rozloží, v přírodě uhyne tolik ježků, zajíců, bažantů, srn a taky o ně na každé procházce nezakopnete.
Pro mazlíčky typu „KŮŇ“ je velká pokuta, za to, že nedodržíte předpisy a pohřbíte jej na své pastvině, ale i tak znám hodně chovatelů, kteří tak nakonec po tmě s baterkou…