Avatar uživatele
BEAES

Pohlaví dítěte......

Dá se nějak ovlivnit, aby se vám narodila holčička, či chlapeček, nebo to nejde? Máte na to někdo recept a vyšlo vám to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Marunka, anonym před 4543 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Říká se všelicos. souložit tehdy a tehdy, různé polohy, jíst to či ono. Na druhou stranu není to snad jedno? Hlavně že je z toho zdravé a chtěné miminko! A to je snad důležitější než jestli to je chlapeček nebo holčička.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Zaručený "recept" neexistuje žádný. Mezi lidmi sice koluje spousta různých metod, jak si zajistit to či ono pohlaví u dítěte, některé jsou i zdánlivě na vědeckém základě, ale ve skutečnosti není ani jedna stoprocentní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

mě bylo řečeno že pokud máte první dítě holčičku a chcete aby druhé bylo chlapec musí jejich věkový rozdil být od sebe 7 let.takže po sedmi letech by jste měla mít toho chlapečka.mě se to tak vyplnilo ale například u KARLA GOTTA to byly ZASE SAMÉ ŽENSKÉ .Zde v odkaze vám posílám nějaké rady jak na to tak se mrknite

Zdroj: http://www.sexus.cz/chlapecek- nebo-holcicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Myslím si,že spolehlivá metoda neexistuje,respektive nebyla prokázána. Je plno seriozních přístupů i šarlatánských metod,ale 100%není žádná.Mnohým lidem to vyšlo,ale to nic neznamená.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek