Nojonou

Pohádali jste se někdy s kamarádkou/ka­marádem?

Ahoj všechny,
Rozhodla jsem se tady podělit o nepříjemnou věc, která se mi stala. Takže… Začalo to asi před půl rokem. Kámoška se mě zničeho nic přestala všímat. Nemluvili jsme spolu a pak jsme se nějak udobřili. Snažila jsem se jí odpustit. Jenže to co provedla je neodpustitelné. Vážně moc mi ublížila. Snažila jsem to s ní řešit ale ona řekla že si za to můžu sama a že to je vše moje vina. Je těžký o tom mluvit. Psala mi hnusný věci, Je konec ale bolí to. Nechci tu vypadat jako teenager, který si stěžuje, ale chci se zeptat, jestli jste někdy byli v podobné situaci. Ještě studuji a představa že se budeme vídat ve škole je strašná. Nevím jak se mám po neděli zachovat.

Odpovědi
da ny

Ne-
S kamarádkami/ka­marády jsem se nikdy nepohádala.

Téměř nikdy nám nemůže nikdo ublížit. Ubližujeme si především sami, svým postojem k věci. Zřídka stojí někdo za to, abychom se „trápili“.
Něco končí, aby něco nového mohlo přijít 😉