Avatar uživatele
Tatarka68

Je dobrý nápad koupit synovi Pogo tyče?

Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemáte nějakou zkušenost s POGO tyčemi? Nedávno jsem byla v Praze a viděla jsem na tom mladé kluky. Můj syn má doma velké skákací boty, tak mě napadlo, zda mu nekoupit i tu Pogo tyč.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No, proč ne? Když ho tyhle věci baví, tak bych ho v tom klidně podpořila.
ReHu, ty musíš znát historii rodiny, abys schválil(a) klacek na skákání? Proč? Naco?Buď na to maj, nebo ne. Buď ho to baví, nebo ne, co chceš dalšího probírat?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zelí

Já bych mu to koupil. Konec konců bude to bolet jeho. A to blbý se stejně musí omlátit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Jak máme vědět, jestli to je nebo není dobrý nápad?
Když neznáme situaci, rodinu ani nic dalšího nevíme.
Možná ano a možná ne.
Jestli mu skákací boty nestačí.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fantassia

Děti mají doma tu pogo tyč „dětskou“, ale kupovali jsme ji s váhou do 80 kg :) Ona je výhoda zrovna u té dětské, že tam nehrozí to, že by děti dělaly salta :) Myslím si, že je to trošku jiný pohyb než na skákacích botech, ale pokud už syn umí udržet rovnováhu, tak by neměl mít problém ani s tímto :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tatarka68

Já jsem se dívala na hopsej.cz, kde ty Pogo tyče prodávají a právě tam mají i ty dětské, takže si myslíš, že je lepší první koupit tu amaterskou, jakože pro děti a potom, když by ho to bavilo, tak nějakou lepší?

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
market25

holky, dívaly jste se třeba i na tohle? http://www.hop­sej.cz/c/kloka­ni-boty to je podle mne docela bezpečné nemyslíte? :)

před 3176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Slyším o nich poprvé, ale ty fintičky to je něco :oD a vypadají dobře, jen je třeba to asi vyzkoušet a zkusit i nějaký trénink a pak si uděláš nějakou představu :oD

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek