barbara79

Objednám-li zboží od firmy, o níž následně zjistím, že je podvodná, mohu zásilku nepřevzít a tím se vyhnout placení?

dobrý den
v neděli mi volala nějaká bába z firmy ATLAS KVŮLI NĚJAKÝM KARTIČKÁM ZA 139 KČ, TAK JSEM SOUHLASILA, OVŠEM TED ČTU, ŽE JE TO PODVOD.
prosím, chci radu – pokud balíček nepřeberu od pošty, musím ho platit? vyžadují zrušení na internetu, ale číslo z emailu není příliš čitelné (záměr). Máte s tímto někdo zkušenost?
Lze zakládat na souhlasu se zásilkou jen přes telefon? Nebo musím zásilku převzít?
díky za jakékoliv prověřené odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Lze vymáhat i to, co bylo sjednáno po telefonu. Z těchto důvodů si také ty firmy hovory nahrávají.

Další odpovědi
Dochy

co tam vidíš za podvod< Něco sis objednala tak tu vem a zaplat a zrus další zasilky 9predpokladam, ze jde o vzorek a budou nasledovat další dokud objednavku nezrusis…