Elk

Podporujete – alespoň morálně – Generální stávku odborů 21.5 2011?

Doplňuji:
Myslíte, že to bude pro vládu nějakým signálem, aby zlepšila svojí komunikaci s odbory, nebo nás pošlou do důchodu v 70 letech?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podpora 100%

Další odpovědi
jendahun

Taky zvedám palec.

roxy52

Já určitě ANO. A kde se to dá podpořit ? Umíte si představit třeba jak 70-ti letý ,,důchodce" šplhá po střeše a dělá hromosvody??

Drap

Určitě ano.

coco

Jasně že jo! Viděli jste dokument SICKO o zdravotnictví v USA,je to asi 3 týdny na ČT 2?Srovnávali zdravotnictví v USA a Evropě a Američané vyzdvihovali Francii na nebesa.Tam,když se lidem něco nelíbí,jdou do stávky,tady,jak řekl šéf odborů,si necháme dělat na hlavu.Jak dlouho?