LudaMach

Podpora erekce a energie

Zdravím všechny, dáte mi tip na nějaký doplněk stravy, který by fungoval na erekci a více energie? Budu rád za doporučení.

Odpovědi
zjentek

Na erekcu je tam ženšeň.

Nastruhať kořeň, macerovať v lihu a ťinkturu uživať pravidelně. Kořeň aby měl účiňky, měl by byť kvalitnějši a ne kdesik z plantaža.

Potem na energiu je třeba měť vitamin v harmonii, byť taky vyvaženy v tutym ohledu a smyslu. Hodnoty změři mašiňka, odkaz přiložim ku diskurzu dodatečně.

elkon

Navštiv sexuologa, ten tě vyšetří a doporučí jak postupovat dál. nějaké vymyšlenosti od lidí, kteří tě neznají nemají smysl.

Karel_Sas

Já doporučím kombinaci doplňků amarex a amarex men Complex. Zkoušel jsem toho už hodně, ale tato kombinace se mi zatím osvědčila nejvíc.

Karel_Sas

Tady najdete informace a rovnou ho tam i objednáte www.amarex.cz/a­marex-30cps-amarex-men-complex-120cps

Machac

Budu rád za odkaz, kde bych našel víc informací! Taky by se mi takový doplněk stravy hodil :)