Avatar uživatele
fortin

Podomní prodavači nebo zloději?

U dveří někdo zazvonil. Otevřel jsem a na chodbě stáli muž se ženou. Když mě něco nabízeli, po chvilce jsem se zeptal toho pána jestli je poctivý. Řekl že ano, a ta paní také dosvědčovala že je poctivý. S kým jsem měl tu čest?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klarisa

Pravděpodobně to byli podvodníci nebo lidé co chtějí něco prodat.U mě zvonili jehovisté,brusiči nožů i podvodníci co potřebovali peníze.Moje rada zní:neotvírat cizím lidem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
COVERENDER

Presne. Nikoho bych domu nepouštěl. Kolik důchodců už kvuli tomu přislo o svoje celoživotní úspory…a myslim si ze vile lidi jsou vyčuraní jak díra do sněhu a umi obalamutit téměř jakehokoliv člověka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

To byli podomní prodavači, buď paušálu a nebo voňavak. U mě zazvoňila hezky oblečená slečna a vrazila mi do ruky dvě voňavky , že mi je dá zadarmo jako reklamní akci a pak vytáhla třetí kterou si musím koupit jinak ty dvě nedostanu. Ta jedna stála 1500kč. Na obalu měli „made in china“ , v televizi říkali že jedna má vírobní cenu 3kč. Nic jsem nekoupila ale alspoň jsem se pobavila. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rhapsody

Pro iwetax: Mohu vám poradit jeden trik který mi už několikrát vyšel. Vezměte si ty dvě voňavky ještě před tím než vám řeknou že si musíte koupit tu třetí a zavřete dveře. Popř. pokud se tak stane na ulici tak s nima odejděte. Vždyť vám je přece dali jako dárek ne? Takhle už jsem manželce donesl 4ks kusy voňavek

P.S. Omlouvám se že to není tak docela k tématu ale je to dobrá rada do života

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby