fortin

Podomní prodavači nebo zloději?

U dveří někdo zazvonil. Otevřel jsem a na chodbě stáli muž se ženou. Když mě něco nabízeli, po chvilce jsem se zeptal toho pána jestli je poctivý. Řekl že ano, a ta paní také dosvědčovala že je poctivý. S kým jsem měl tu čest?

Nejlepší odpověď
Klarisa

Pravděpodobně to byli podvodníci nebo lidé co chtějí něco prodat.U mě zvonili jehovisté,brusiči nožů i podvodníci co potřebovali peníze.Moje rada zní:neotvírat cizím lidem.

Další odpovědi
COVERENDER

Presne. Nikoho bych domu nepouštěl. Kolik důchodců už kvuli tomu přislo o svoje celoživotní úspory…a myslim si ze vile lidi jsou vyčuraní jak díra do sněhu a umi obalamutit téměř jakehokoliv člověka…

iwetax

To byli podomní prodavači, buď paušálu a nebo voňavak. U mě zazvoňila hezky oblečená slečna a vrazila mi do ruky dvě voňavky , že mi je dá zadarmo jako reklamní akci a pak vytáhla třetí kterou si musím koupit jinak ty dvě nedostanu. Ta jedna stála 1500kč. Na obalu měli „made in china“ , v televizi říkali že jedna má vírobní cenu 3kč. Nic jsem nekoupila ale alspoň jsem se pobavila. 🙂

Rhapsody

Pro iwetax: Mohu vám poradit jeden trik který mi už několikrát vyšel. Vezměte si ty dvě voňavky ještě před tím než vám řeknou že si musíte koupit tu třetí a zavřete dveře. Popř. pokud se tak stane na ulici tak s nima odejděte. Vždyť vám je přece dali jako dárek ne? Takhle už jsem manželce donesl 4ks kusy voňavek

P.S. Omlouvám se že to není tak docela k tématu ale je to dobrá rada do života