Avatar uživatele
anonym

Podnikli byste cestu kolem světa, pokud by zde nebylo nic, co by vám v cestě bránilo?

Nemuseli byste řešit zdraví, peníze, rodinu a ani svou práci. Měli byste tolik času kolik potřebujete.

Kudy byste se vydali napříč Zemí? Udělali byste si zastávky někde třeba na pár dní? Snažili byste se přemluvit někoho, abyste to neabsolvovali sami?

Absolvovat to postupně letadlem z místa na místo?
Autobus, taxi, stopem, pěšky, vlakem? Podle nálady? :)

Jak se vám jeví cesta kolem světa podle obrázku?


Proč si to nesplnit alespoň teoreticky?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, JájsemRaibek před 2759 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano, šel bych do toho a jak se říká, tak všema deseti.
Co se týče obrázku, ten se mi nelíbí, jelikož sice jde o cestu kolem, ale ne všude. Nemyslím tím všude, ale chybí mi zde Rusko, Severní Amerika, Afrika. Stačilo by se třeba na jeden den zastavit, abych viděl, poznal, zažil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tímto způsobem určitě ne. Co bych poznal ze života, kultur a zvyků jednotlivých zemí, když bych je přeletěl letadlem, a zastávky by byly především ve velkých metropolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, šel bych do toho, pokud bych měl cestování pohodlné, nejraději zaoceánskou lodí. V každé destinaci bych se aspoň na týden zastavil. Vynechal bych Asii, přidal jižní Afriku a Severní Ameriku. V jižním tichomoří bych zůstal aspoň měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Asi ne. Cestování mne moc nebaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tnovakt

Pokud všechno dopadne dobře tak na cestu kolem světa s přítelkyni pojedem na jaře příštího roku. Co se týče tak na tuhle připravenou cestu od cestovky bych urcite nejel, už jen kvůli tomu, že je strašlivě předražená…
My mame zatím následují plán Praha-Kyrgystán-Sydney-Havaj-Californie+Nevada-Chile-Bolivie-Peru-Kolumbie-Praha. Celou cestu bychom chtěli zvládnout za 2–3 měsíce. Chceme v kazdym místě být min. týden a Jížní Americe určetě dýl. ;)

http://posvyose.cz/

Upravil/a: tnovakt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek