Kryšpín

Podle politiků poradců a znalců jsme ve válce jak to chápat?

Pokud Rus podle předpovědi presidenta UA později napadne i ČR tak to bude opět válka nebo něco jiného nemohu se orientovat.

Nejlepší odpověď
Ametyst

🙂 K podotázce: To patří mezi tzv. neověřitelné informace. Nevím, proč se nezveřejní i názor ruské strany. Zelenský mluvčím Kremlu, to je úroveň informovanosti…Ve válce nejsme, zato jsme v loji, a válka je zbožné praní některých psychopatických politiků: mohli by nás nekontrolovatelně a protizákonně omezovat, zavírat, trestat, covidová situace byla jen předehra. Však jak si hezky užívali úplně zbytečný a neobhajitelné nouzový stav! Nevěřím jim ani ň.

Další odpovědi
Filip84

No, pokud máš problém posoudit ne/pravdivost takto banálních zdrojů, tak se nikdy orientovat nemůžeš.

A potřebuješ se orientovat? Jestli se potřebuješ orientovat, tak se nauč myslet, pak nebudeš mít potřebu sledovat „politické poradce a znalce“, protože budeš vědět, že skutečnost se nepoznává tím, co někdo řekne, protože lidé obvykle lžou, a tady tito lidé lžou vždycky, z principu, leda by se spletli.

Orientovaný, nebo neorientovaný, stejně to Ty nezměníš.

led

Rusko napadne ČR? Pozrite sa na mapu. Najprv by muselo napadnúť s ním susediaci štát. Do ČR vedie cesta cez Poľsko, Slovensko, Nemecko alebo myslíte použiť Čiernomorskú flotilu a útok cez Balkán a Rakúsko? Prípadne osloví nášho českého aliendrona o kamarátsku vesmírnu výpomoc? To by bola Svetová vojna! K tomu Rusko nemieri napriek protiruským politikom, poradcom, znalcom a vojnovým štváčom.