Toruk

Podle čeho vybíráte film?

Podle oblíbených herců, příběhu/ scénáře, režiséra, země původu, hodnocení diváků?
Doplňuji:
Já podle herců, pak podle režiséra a nakonec podle příběhu.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Většinou podle žánru a scénáře. Také si někdy přečtu recenze, ale moc na ně nedám. Spíše mne interesují některé zajímavé postřehy diváků-recenzentů, a někdy trapné přehánění negativní i pozitivní.

Další odpovědi
panenka

Podle scénáře a taky podle herců.

BEAES

Podle partnera, ten viděl snad vbšechny,tak mi vždy dobře poradí. Nové filmy si nechám ráda doporučit známími, kteří už film viděli.Jinak dle příběhu.

iceT

Asi jako ostatni-podle obsazeni,pribe­hu,zanru,rezi­e.Obcas kuknu na recenze,ale zjistuju,ze tim se ridit neda,kazdymu se libi neco jinyho.

anonym

podle scénáře a herců,musím říct že jsem asi přízemní,ale režiséři mě moc nezajímají

Martina S.

Já většinou vybírám filmy podle ohlasů diváků na ČSFD, FDB a IMDB

kablik

mohu doporučit film, sám sem ho viděl
slédněte film a potom mi sdělte podle kterých kritériích by steho ho doporučovali dalším zájemcům potřebuji se naučit kritizovat jednotlivé části at už je to dramaturgie,hrci, režie a příběh vůbec nebot vlastně celá akce vychází z dobrého námětu kablík…

kablik

jedná se o nový film Ženy v pokušení z roku2009 režie j.vejdělka