Dzejkob

Podle čeho poznáte, že by vás doporučený film mohl bavit?

Například, když vám někdo pošle odkaz na film na ČSFD, co je pro vás tím prvním, na co se podíváte, podle čeho zjistíte, že by vás ten film mohl bavit?

Podle fotek z filmu? Podle traileru? Podle popisu děje? Podle hodnocení? Podle hereckého obsazení?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Popis

Další odpovědi
RyuzakiKate

Hodnocení

Hehe, jsem to ale snob… :) Né, tak první mě bouchne do očí tohle, pak si přečtu popis, pár komentářů, pak kouknu na fotky, pak možná na trailer a pak se uvidí :)

badisko

Popis

O5 v ankete chybi jina odpoved ..asi od vseho trochu.. taky se divam na rezisera.. filmy si hledam zasadne sam ..nedavam moc na cizi doporuceni …nebot ne kazdy sleduje to co ja …chapes co je dobre pro jednoho nemusi byt dobre pro druheho …
Tak treba nektere filmy na csfd nemaji extra hodnoceni …ale da se na ne divat a naopak nektere s vybornym hodnocenim…muzou byt pro mne nepouzitelne …

jáára

Hodnocení

a recenze od lidí

Nevíteto?

Popis

Jantar2

Popis

iceT

Trailer

následují herci,popis,ohledně hodnocení a fotek-ty mi jsou celkem k ničemu,z fotek nepoznám nic a hodnocení nebývá objektivní.Svého času měl film Antikrist snad nejvyšší hodnocení,co jsem viděla,přes 90% a po půl roce hodnocení kleslo na 69%.
Momentálně se asi nejvíc těším na The Monkey king,k vidění celý na YT,v or.znění a bez titulků,už jen proto,že tuhle legendu mám ráda.

Poklička

Trailer

Nikola175

Popis

anonym

Nesmyslná anketa i dotaz…
😁
Primárně je podstatné, kdo mi takový odkaz poslal – pokud kamarád nebo dobrý známý, kouknu se na film a na ČSFD nepátrám.
Pokud někdo jiný, pak takovou ´reklamu´ mažu – ani ji nečtu – a dál se tím nezabývám.