ReHu

Podle čeho jste si vybrali obrázek u nicku zde na Odp.?

Pokud nemáte vlastní foto.
Co o vás obrázek napovídá?

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Musela jsem přece nechat něco na doplnění 😁

Předchozí obr. naznačoval, že jsem holka zvídavá a hlavu mám otevřenou informacím.
Nevím, jestli to byl čitelný nápis open 🙂
A teď? Smajlíky mám ráda a používám je často.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jezdím na kole a proto i zde jezdím na kole.
Ale neodpustím si poznámku: Co vás vedlo k výběru obrázku…? No a sama neřekneš nic. Dle mého názoru by mělo být součástí otázky tvé rozhodnutí, co tebe vedlo, pokud to chceš vědět od jiných.

Další odpovědi
bolak

Když někam zabrousím na internetu, tak prakticky v každé druhé diskuzi čtu příspěvky jako „..běžte už s tím zeleným čů*ákem do p*dele..už ten hnusnej sv*ní ksicht nemůžu ani vidět..“ (zřejmě reagují na ty reklamy, které alza všude má), tak jsem si říkal, že by nebylo špatné si ho dát jako avatar :))

A co to o mně vypovídá? Těžko říct.. :)

ten který je

Obrázek jsem si vybral kvůli tomu,že startky byly součástí mého mládí.:-)
ReHu a co Vy?Scientologo­vé,nebo jsem vedle jak ta jedle?;-)

redy

Nic moc o mně obrázek nevypovídá. Snad ty vlasy, rolák mám modrej, ale mezi námi, jsem hezčí :-p
Jugare, ještě řekni, že kecám 🙂

RyuzakiKate

Na obrázku mám rozsivku z rodu Asterionella. Studium řas mě bavilo a chtěla bych se mu věnovat i nadále, budu mít na ně zaměřenou bakalářku, je velmi pravděpodobné, že jen právě na rozsivky.

anonym

U mého obrázku je zřejmé, čím se zabývám v osobním čase.

kapka

Konecne zabavna otazka na dnesni vecer. :)
Za tech vic jak pet let jsem tu vystridala nekolik avataru (kupodivu jsem si vystacila s jednim nickem :D ). Bud jsem si hrala v nejakem malovani a mela tam napsano „kapka“ nebo jsem tam mela nejaky opticky klam. Ted tam mam (trochu osekane) napsano… No, kdo to precte? :D
Co to o mne napovida? Asi, ze vas chci zlobit. :D
Jeden cas jsem tu mela i svoji fotku- portret, ale to si bude malokdo pamatovat. No, jsou tu i taci. Tezko rict, jestli si jeste vzpomenou, ze jsem ji tu mela nebo dokonce by si ji vybavili. Je to dost let. Kdyztak piste do diskuze. :D :)

Luxx

můj avatar znázorňuje můj sen – jezdit autobusem
takže na tom blbě poznatelném obrázku jsem já za volantem tohoto stroje :) http://postim­g.org/image/qtsn74rur/

tu je to ve větším http://postim­g.org/image/v1snyx0n3/

no a jinak se mi to tu automaticky nastavilo z FB

anonym

Prostě nápad.Rád si hraju.
https://www.go­ogle.cz/search?q=Ju­gar&biw=1138&bih=528&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0CA­YQ_AUoAWoVChMIl­PD7x56ayAIVZ75yCh2-EQJk
Proč ty osobně sem nenapíšeš i tvůj případ?

klumprt

Proč nemůžou odpovídat ti co mají vlastní foto? Třeba co je k tomu vedlo?
Mně k tomu vedlo to, že jsem se chtěl odlišit od těch, co si tam nechávají obrázek přidělený serverem a přitom nemám žádný obrázek, který bych považoval za svůj symbol. Tak jsem vzal svůj ksicht, trochu upravil a dal ho tam. Zatím se mi neděje, že by na mě cizí lidi volali na ulici klumprte a chtěli odpovědi na nějaké svoje pitomé dotazy, pročež si tam svůj ksicht zatím nechám. 🙂

anonym

mě se na několik pokusů nepovedlo nastavit vlastní obrázek, tak se nemohu napovědět.

gecco

Já si ho prostě před pár lety (10+) někde našel a vybral…
😉

briketka10

Já tu mám svou fotku, ale dřív jsem tady
měla svoji nejmilejší kočičku Briketku a ta
mi zemřela a po ní se jmenuje i můj nick
dřív jsem měla Briketka teď briketka 10
k původnímu se už nemůžu přihlásit 😁

Agneta

No vidíš, konečně pěkná otázka…devět hvězdiček a šestnáct odpovědí – to blednu závistí…takže gratuluji:DDD
A můj avatar? Já ani nevím co mě to napadlo, takže se budu muset poohlédnout po nějakém, který něco vyjadřuje:DDD

Awe

bolak: Takže ty nám to děláš naschvál? Musím říct že mi ten zelený buzík taky lezl strašně na nervy :D

Mc Merkurion

chtěl jsem si jednou dát foto jako avatar a někdo se mi tam při selfí připletl,tak jsem to už nechal…

štamgast

Já si vybral z dostupných avatarů kdysi a tenhle se mi nejvíc líbil. Vlastní obrázek neplánuju.

ReHu

S fotkou odpovídat mohou, ale co řekne fotka?

ten který je

Kapko sice nevím co jsem měl včera k obědu ale Tvůj (Váš)avatar si tak trochu pamatuji.:-)

kapka

Jej, tak to mě těší. :)

gagaga

redy, to neni Vase fotecka ? ;(

  • iv-

anonym

Iv jééé