Avatar uživatele
Zlatý

Poděkování

Nejsem moc ráda středem pozornosti, Kropítko mě svou gratulací zaskočila.

Děkuji Vám všem, kteří jste se k jejímu blahopřání připojili.

Když jsem kvůli nespravedlivému hodnocení na čas odešla, netušila jsem, že po návratu najdu spřízněné duše, které mě budou podporovat. Tehdy mě zvlášť za mou odpověď potěšilo hodnocení jednoho uživatele: "Kobouk dolů."

Už jsem jednou psala, že i já fandím jedincům, kteří poskytují správné, vtipné a vyčerpávající odpovědi a jsou objektivní při hodnocení odpovědí jiných.

Jsem si vědoma toho, že určitě ne všechny můj postup potěšil. Ale neodpustím si poznámku. I když jsem mnohým bod udělila, na oplátku jsem bod neobdržela. Ale o to nejde. Poskytovala jsem rady i anonymním uživatelům, aniž jsem body očekávala.

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Ještě jednou. Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

To jste napsala moc dobře,jste jedna z mála,která si ten postup skutečně zaslouží. GRATULUJI!!

Jo a ne aby jste usnula na vavřínech,koukejte dál lidem pomáhat svýma radama. Na vaši pozici se už tlačí další,jako třeba já?!:-) Mám to za pár

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Annas,já bych Vám chtěl taky moooc pogratulovat a moc se těším až budete zlatá,ale jak tady už někdo napsal,vlastně vy už jste, naše zlatá Annas.


Avatar uživatele

Na to vcelku není co říct.


Avatar uživatele
Stříbrný

Uznání,pochvala a gratulace,kéž by bylo více příležitostí!


Avatar uživatele
Pokročilý

Kdo bude další?
Fandím všem.
Gratuluji.


Avatar uživatele
Zlatý

Opravdu nádherná zpráva. Máte mnoho poznatků a ráda se s nimi podělíte a každému ráda poradíte, za což jste u mě Zlatá a i já Vám musím poděkovat za Vaše rady, které opravdu pomohly. Jsem ráda, že jste zde s námi a že jste se vrátila. Opět musím znova moc pogratulovat, jelikož si to právem zasloužíte. MOC GRATULUJI a přeji Vám mnoho dobrých úspěchů. :-)


Avatar uživatele
Pokročilý

Stejně nevěřím upřímnosti první věty, ale jinak se snaž, musím uznat, že cíle většinou nemíjíš, i když semtam jen opakuješ to, co někdo uvedl před tebou. A body neočekávej, od fanoušků přicházejí samy a v hustých trsech.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Kupkino, zpochybňuje mé vyjádření, i když mě neznáte. Zřejmě byste tak jednala Vy, ale já ne. Takže Vy jste neupřímná. Nikdy nemůžete vědět, jak druhý uvažuje.

Napadáte mě, urážíte, uvádíte nesprávná tvrzení. Nebudu se obhajovat, protože jde o boj s větrnými mlýny. Jen uvedu, že nikdy od druhých odpovědi nekopíruji. Přitakala jste "člověkovi", že sedím celý den u počítače,takže se nedivte, že odpovídám většinou jako první. U velkého počtu odpovědí jsem dokonce jediná. Proč nenapíšete odpověď Vy? Měla jste dost možností.
Na Vaši adresu jsem poznamenala, že odpovídáte jen minimálně a že nadělujete jen body - i za ne zcela správné a úplné odpovědi. TO je na rozdíl od Vašich tvrzení pravda. Kdo by měl zájem, může si to klidně ověřit.
V tomto případě Vám nevadí, že odpověď dotyčného není úplná? Jste nespravedlivá a neobjektivní.
Nechápu Vás. Zřejmě Vám chybí sebekritika.
Důležité je napřed si zamést před vlastním prahem. Ale to Vy neděláte.

Netykejte mně. Nechodily jsme spolu do školy a známe se jen z Vašich invektiv.

Avatar uživatele
Pokročilý

kupkina

Nejsem neupřímná, já upřímně věřím tomu, co si myslím a to jsem také napsala.

Avatar uživatele
Pokročilý

kupkina

Víš, s čím mám trochu problém? Že tady druhé peskuješ za "neúplné" odpovědi a za to, že byly výše hodnoceny než tvé "úplné" (některé skutečně úplné jsou, ale ve smyslu vyčerpávající pro čtenáře), a když se něco podobného přihodí tobě, tak je vše v pořádku.

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Už jsem Vám psala, netykejte mně. Nepřeji si to, nejsem Vaše přítelkyně. Co si to dovolujete? Lepší drzé čelo než poplužní dvůr?

Nemá cenu něco vysvětlovat, protože jde stále o stejnou písničku.
Vy mně osočujete, já jednám slušně. Když nesouhlasím s odpovědí, nikoho nenapadám, ale na rozdíl od Vás jen konstatuji. Chtěla jsem vložit chybnou odpověď Vašeho příznivce, ale je to zbytečné. Sám chtěl zmírnit Vaše neobjektivní hodnocení tím, že mně přidělil bod. To mně napsal.
Domnívám se, že jsem zcela chybné odpovědi neposkytla. Když tak jsem omluvila. Váš oblíbenec to nikdy neudělal. Nevím, čím si zaslouží, že za něho tak bojujete.
Měli jste oba možnost odpovědět na otázku, u níž je jen moje odpověď. Proč se tak nestalo?

Mrzí mě, že jsem Vašeho příznivce obhajovala, když někteří jedinci několikrát nadhodili otázku, která souvisela s jeho hodnocením.
Je mi jasný Váš cíl.

Opakuji. NETYKEJTE mně, nejsem žádný školáček. Vy nejste moje nadřízená.

Avatar uživatele
Pokročilý

kupkina

Já taky nenapadám, jen konstatuji. Chápu, že se tím možná cítíš zasažená ve své dokonalosti, ale to už není v mé moci nijak ovlivnit. Klidně můžeš vložit chybnou odpověď kohokoli, kterou jsem ohodnotil jako užitečnou, já ti na oplátku můžu přehodit tvé přehnaty a budeme se trumfovat a trumfovat.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1030
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 565
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 512
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.