Avatar uživatele
anonym

Podařilo se vám už vyndat ježka z klece či složit Rubikovu kostku?

Měli jste na to nějaký systém nebo řád? Jak dlouho Vám to mohlo trvat? Co z toho je asi složitější?
Víte o nějaké podobném mozkolamu, který lze řešit rukama?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2854 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Podařilo, systém nemám, tak nějak to vyšlo.
I když tu kostku jsem dělala hóódně dlouho. Ježek byl hned 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, obojí dokonce několikrát. Systém žádný, pokus – omyl. Jak dlouho si už nepamatuji. Ježka po prve, to trvalo hodně dlouho. Byl to ježek doma vyráběný a bylo to dost obtížné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ježka z klece už asi v deseti letech, stačilo na to jednou přijít a pak už to šlo samo. Rubikova kostka je určitě stokrát těžší, tu jsem nesložil nikdy. Na ježka v kleci stačí návod ze Záhady hlavolamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adamos00

Naprosto nechápu jak někdo může složit kostku je to extrémně obtížné
Ježek je jednoduchý ale kostku fakt ne to max 2 barvy :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Ježka hned, kostku jen ze 3 stran a ze čtvrté pár kostek zůstalo a ne a ne. Jinak ručních hlavolamů bylo za mého dětství spousta. Různé koule a kostky seskládané z různých dílců. Jinak měli jsme doma ještě hada, ale to už snad nebyl hlavolam, jen taková skládanka. A pamatuji si, že obměnou rubikové kostky byl vélec s barevnýma kuličkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
laskavec357

Já se to pořád učím, postupuju podle návodů na internetu nebo videí na YouTube. Nejčastěji tento návod https://www.unar-nabytek.cz/clanky-na-tema-hracky-a-hry/jak-slozit-rubikovu-kostku-navod-tipy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby