terry

Podařilo se mi napsat registraci do novinky.cz, to týdne mi mělo přijít potvrzení na mail, ale už to jsou týdny 3 a nic.

Máte někdo se registrací na novinky.cz zkušenosti?
Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano ,bývá to zahlcené a trvá to o dost déle .....
také mi to přišlo za dlouho a mnohokrát o tom psali, že je registrace pozastavena a po pár dnech opět zpracovávají další zájemce

Další odpovědi
Syd

Mně to přišlo normálně během pár dnů. Nemohlo by se stát třeba to, že pošťačka nějakým způsobem vytrousila vzkaz že to máte na poště (je to doporučeně), takže vám to tam už 3 týdny leží?

aramah

Čekám už tři měsíce a nic.

Chce to trpělivost :))