opa

Podařilo se mě něco zmáčknou a teď když píšu meil a zmáčknu Shift(a chu napsat háček Č)tak mě topořád píše +C.

Podařilo se mě něco zmáčknou a teď když píšu meil a zmáčknu Shift(a chu napsat háček Č)tak mě topořád píše +C.Co s tím.Děkuji.
Doplňuji:
Ale dělá to jen v Mozille.V Ex­ploreru to píše normálně.

Nejlepší odpověď
brillant

Pravděpodobně máte přepnuto na anglickou klávesnici. Přepnou klávesnici jde např. alt+shift nebo na panelu jazyků.

Další odpovědi
TokFan

Ahoj,
máš zapnutou českou klávesnici? Mě to jde i v mozile i exploreru i chormu.

cochee

ad Doplněna: ano, to může být, Windows si pamatuje nastavení klávesnice pro každý program zvlášť. Rozjeď ten Firefox, dej kurzor do pole, kam se píše (třeba řádek pro adresu nebo pro vyhledávání), stiskni a podrž levý Alt a během držení stiskni Shift. Pusť a máš zpět CZ rozložení klávesnice. Pokud máš v systémové liště (tam, kde jsou hodiny) ikonku jazyka, měla by se ti změnit z EN na CS nebo CZ.